A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • lyrics.al

Ndodh sot

ne lyrics.al

(Story)

Aydilge

mbush sot

39 vjeç

Artan Kola

mbush sot

46 vjeç

Chenoa

mbush sot

43 vjeç

Paola

mbush sot

33 vjeç

Fikret Dauti

mbush sot

33 vjeç

Argjend Hasani

mbush sot

44 vjeç

GT

mbush sot

31 vjeç

Michael Jackson

përkujtohet sot

në 9 vjetorin e vdekjes

Skerdi

mbush nesër

29 vjeç

Indila

mbush nesër

34 vjeç

Ariana Grande

mbush nesër

25 vjeç

Jennette Mccurdy

mbush nesër

26 vjeç

Valbona Spahiu

mbush nesër

31 vjeç

Barooti

mbush nesër

32 vjeç

I.N.S.E.C.T

mbush nesër

30 vjeç

Joe Artid Fejzo

mbush nesër

54 vjeç

Alsked Rrenja

mbush nesër

26 vjeç

📈 This Week's Most Wanted

Këngëtarja Balerina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. M...
Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve ...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin...
Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, ...
Xhensila u be e njohur fale talent show “Ethet e se premtes mbrema”. Ajo atehere ishte vetem 14 vjeç. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël ...
Tashmë tregu shqiptar i muzikës është pasuruar edhe me një artiste, bëhet fjalë për një këngëtare R&B e cila imiton për mrekulli Eminemin. Ajo quhet D...
Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Ka qenë Migena, motra e...
Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën i lindi si duket me ndihmën ...

🔝 TopSpot 100

» Full charts »

🔜 Coming Soon Music Videos ⌛

“De$Hu”

Faraoni G

2018-06-25T18:00:00

“Deja Vu”

Alban Skenderaj Feat. Young Zerka

së shpejti...

“Ama”

Uki

së shpejti...

“A Po Vjen”

Dhurata Ahmetaj

së shpejti...

“Cocaine Versace”

FLoZIn Feat. Eli-G

së shpejti...

“Fuego”

Dafina Zeqiri

së shpejti...

“Tequila”

Aldo Bardhi Feat. Klik

së shpejti...

“Dashnia O Lezeti”

Ledi Vokshi & Amarda

së shpejti...

“Lollipop”

Sarah

së shpejti...

“Amsterdam”

Sparksi

së shpejti...

» More Videos »

📊 This Week's Poll

Këngëtari Më I Suksesshëm
Poll Of The Week: 25 Qershor - 1 Korrik 2018  

(38%, 68 votes)
(20%, 36 votes)
(18%, 33 votes)
(16%, 28 votes)
(5%, 9 votes)
(3%, 5 votes)

Votes: 179

Voter turnout:

Poll added by:  fb30238

More Polls »


🆕 Updates

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018