A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • lyrics.al

Petro Marko

përkujtohet nesër

në 104 vjetorin e lindjes

Soulkid (Uki Latifi)

mbush sot

26 vjeç

Enki

mbush sot

32 vjeç

Enver Gjerqeku

përkujtohet sot

në 9 vjetorin e vdekjes

Julieta Venegas

mbush sot

47 vjeç

Remi Jakupi

mbush sot

51 vjeç

Isuf Luzaj

përkujtohet nesër

në 17 vjetorin e vdekjes

Tom Dice

mbush nesër

28 vjeç

Zaim Sejdiu

mbush nesër

28 vjeç

SK

mbush nesër

21 vjeç

:: This Week's Most Wanted

Emri i vertetë Rigels Rajku. RAP-artisti shqiptar ne moshen 11 vjecare, në vitin 1997 Noizy së bashku me familjen e tij u largua nga Shqipëria për një...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz se bashku me Visar Shala i cili duhet te jete shperbere pas mosmarreveshjeve te koheve te fu...
Këngëtarja Orhidea Latifi eshte e njohur ne publik me emrin Kida. Ajo eshte pjesë e OnRecords, dhe është bërë e njohur për publikun në performancën e...
Lives and works in Brussels & Tirana Dragot, not only began as a painter, but his painting was also the point of departure for all the other activitie...
Viktor Paloka i njohur si Rebel a.k.a. Unikkatil është nje repper nga Prishtina qe jeton në Bronx, New York. Shkollën fillore e mbaroi në Prishtinë. M...
Vendbanimi: Tirana Gjatesia: 174 Cm Pesha: 57Kg Një nga më të njohurat këngetare& showgirl në Shqipëri kosovë maqedoni dhe gjithkund ku ndodhen...
Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën I lindi si duket me ndihmën ...
Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga DRENICA i njohur me pseudonimin Mc Kresha këngëtar i njohur Kosovar me prejardhje nga qyteti i veriut të Kos...
Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, kreu shkollen fillore ne sh.f."Ismail Qemaili" kurse ate te mesmen ne "Gjin Gazull". Enderra e tij te cilen e...
Shkollën fillore dhe shkollën e mesme e përfundoi në Gjakovë. Tani vijon studimet në njërin nga universitetet private. Karrierën e tij si këngëtarë e ...

:: TopSpot 100

» Full charts »

Na ndiqni për të rejat e fundit:
Nëse ke Android, shtoje këtë faqe në HOME dhe do funksionojë si një APP pa asnjë instalim. Së shpejti edhe në iOS dhe gjithashtu push-notifications.
Në orën 00:00, foto me më shumë pëlqime nga fotot e ditës së sotme, do bëhet automatikisht “Foto E Ditës”. Ju ftojmë të votoni.
E Enjte, 23 Nëntor 2017

Photo Of The Day

Soni Malaj

:: This Week's Poll

Këngëtarja Më E Suksesshme E Momentit?
Poll Of The Week: 20-26 Nëntor 2017  

(43%, 155 votes)
(25%, 91 votes)
(13%, 47 votes)
(9%, 32 votes)
(5%, 19 votes)
(4%, 13 votes)

Votes: 357

Voter turnout:

More Polls »


:: Updates

lyrics.al © 2007 - 2017