A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Se Te Dua Me Gjithe Shpirt

cdo dite ne cdo sekond ne cdo minut
ste shoh por te ndjej,kam frike se si ta shpreh
dashurine qe e kam mbrenda meje qe rritet sikur te jete nje roman por qe nuk perfundon,nuk harron se si te veshtron ai shikim qe rall e shoh,kujtime ka ,ndjenja plot ,si ta kem nje pike uje qe te me shuaj mallin qe kam e qe digjet sikur te jete flak...

- poem written by Adelina (Poete)


- Submitted by stine19 -

Choose star rating

Rating:  3.1 / Votes cast:  16Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018