A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesi Im

Une sot per ty mesuese
me pelqen te shkruaj
shume vargje te bukura
per t’i recituar.

Erdha ne klase te pare
shume e emoconuar
as dhe emrin tim
nuk dija te shkruaja.

Gezim ndonjehere,
Hidherim ndonjehere,
Por percafim cdo here
Mesuese gjithmone do te mbaj ne mend.

- poem written by Adelina (Poete)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  13lyrics.al © 2007 - 2018