lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Aida DoçiTags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida
Origin: Prishtine    Residence:        Age: 21   Zodiac sign: Virgjeresha  
Aida Doçi is a popular singer in pop & traditional music. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloj ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural aty u renditen ne finale ne vendin e 3. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin ku e projektun albumin e pare me covera.... >> Full biography >>
  • Find Aida Doçi on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  91Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Ndjese ::  
 :: A Je Mire ::  
 :: Rren ::  
 :: Pe Du ::  Loading...Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote