lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiographyTags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida
  • Social Networks:
  • Official Facebook Profile
  • Official Youtube Channel
  • Official Facebook Profile
  • Official Instagram
  • Official Facebook Profile


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  91


Aida Doçi

Origin: Prishtine  
Residence:  
Age: 21
Birthday: 07 September 1995
Zodiac sign: Virgjeresha
Music genres: Modern Traditional Traditional Wedding Pop Folk Ballads
More genres: Tallava

Aida Doçi is a popular singer. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloj ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural aty u renditen ne finale ne vendin e 3. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin ku e projektun albumin e pare me covera.

» Edit Bio »
Loading...


Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote