A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Alban Plovishti - Kam Mall Ne Shpirt


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/12/2013

2013-12-30T18:38:41


It's a long time that we try finding the lyrics to "Kam Mall Ne Shpirt" sung by Alban Plovishti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Burim Aliu. We wish that's the lyrics you are looking for:

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

2x
Kam mall ne shpirt, kam llot ne sy
kam dhimbje ne zemer
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjeter

3x
As qe po me djeg ky mall
ah ky mall ojj nan
hajde zemer maje besen
per koken tende une skam tjeter
per koken tende une skam tjetermore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018