A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Official Music Video

Alban Skenderaj - Je Ti


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  455

Ende të ndjej, ende thërret si një jehonë, nje iluzion
Ende të ndjej, ende në shpirt më drithëron, më gjunjëzon
Vetëm dhe një çast ta prekja dorën tënde
Ah sikur ky çast për ne të zgjaste përgjithmonë

Oo... e di, e di,
S'do të shoh në sy një tjetër
E di, e di,
Asnjëherë më si më parë
Ka për mua vetëm një njeri
E di, E di, Je ti...

Ende të ndjej, ende të shoh tek më vështron, dhe perëndon
Ende të ndjej, ende rënqeth ky emocion, më robëron
Vetëm dhe një çast ta prekja dorën tënde
Ah sikur ky çast për ne të zgjaste përgjithmonë

Ooo... e di, e di
S'do të shoh në sy një tjetër
E di, e di
Asnjëherë më si më parë
Ka për mua vetëm një njeri
E di, E di, Je ti...

Derisa në jetë unë do të mbes
Një tjetër jetë do të mbetet e pashpresë
E nëse thonë se dhimbjet rreshtin
Kjo nuk vlen për ty
Derisa dhe fryma të mbarojë
Një plagë e hapur dhimbjen do ma shtojë
Dhe nëse thonë se plaget mbyllen
Kjo nuk vlen për ty

E di, e di
S'do të shoh në sy një tjetër
E di, e di
Asnjëherë më si më parë
Ka për mua vetëm një njeri
E di, je ti...

Vetëm dhe një çast ta prekja dorën tënde
Ah sikur ky çast për ne të zgjaste përgjithmonë

Lyrics submited by  DSAlbanS
Participating in Zhurma Show 2014  
 • 2016-05-11 08:22:33
  Ka për mua vetëm një njeri / E di, E di, Je ti

  Submitted by: bertushe
  59
  3
 • 2016-06-17 01:08:04
  Vetëm dhe një çast ta prekja dorën tënde / Ah sikur ky çast për ne të zgjaste përgjithmonë

  Submitted by: saraa
  58
  2
 • 2016-06-17 01:08:13
  Derisa dhe fryma të mbarojë / Një plagë e hapur dhimbjen do ma shtojë

  Submitted by: goni\'F
  50
  1
 • 2016-06-17 01:08:21
  Ah sikur ky çast për ne të zgjaste përgjithmonë

  Submitted by: Anto
  67
  2
 • 2016-06-17 01:08:40
  Derisa dhe fryma te mbaroj / Nje plage e hapur dhimbjen do ma shtoj / Dhe nese thone se plaget mbyllen / Kjo nuk vlen per ty

  Submitted by: Leo
  78
  3


Kalendari
29/06/2016
Happy Birthday Happy Birthday:
Lil Koli
Lil Koli
28 vjeç
Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
38 vjeç
Andi Shkoza
Andi Shkoza
40 vjeç
Astrit Bejta
Astrit Bejta
37 vjeç
Edward Maya
Edward Maya
30 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Pashko Vasa
Pashko Vasa
(1825-1892)
Baris Akarsu
Baris Akarsu
(1979-2007)

This Week's Poll
   26 Qershor - 2 Korrik 2016

Këngëtarja E Perferuar

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Nora Istrefi

  Adelina Tahiri

  Kaltrina Selimi

Vote