lyrics.al

Alban Skenderaj - Je Ti

Official Music Video

Choose star rating
  Rating:  4.9 / 419 votes cast


- Submitted by Dsalbans -

Zhurma Show 2014  
Ende tė ndjej, ende thėrret si njė jehonė, nje iluzion
Ende tė ndjej, ende nė shpirt mė drithėron, mė gjunjėzon
Vetėm dhe njė ēast ta prekja dorėn tėnde
Ah sikur ky ēast pėr ne tė zgjaste pėrgjithmonė

Oo... e di, e di,
S'do tė shoh nė sy njė tjetėr
E di, e di,
Asnjėherė mė si mė parė
Ka pėr mua vetėm njė njeri
E di, E di, Je ti...

Ende tė ndjej, ende tė shoh tek mė vėshtron, dhe perėndon
Ende tė ndjej, ende rėnqeth ky emocion, mė robėron
Vetėm dhe njė ēast ta prekja dorėn tėnde
Ah sikur ky ēast pėr ne tė zgjaste pėrgjithmonė

Ooo... e di, e di
S'do tė shoh nė sy njė tjetėr
E di, e di
Asnjėherė mė si mė parė
Ka pėr mua vetėm njė njeri
E di, E di, Je ti...

Derisa nė jetė unė do tė mbes
Njė tjetėr jetė do tė mbetet e pashpresė
E nėse thonė se dhimbjet rreshtin
Kjo nuk vlen pėr ty
Derisa dhe fryma tė mbarojė
Njė plagė e hapur dhimbjen do ma shtojė
Dhe nėse thonė se plaget mbyllen
Kjo nuk vlen pėr ty

E di, e di
S'do tė shoh nė sy njė tjetėr
E di, e di
Asnjėherė mė si mė parė
Ka pėr mua vetėm njė njeri
E di, je ti...

Vetėm dhe njė ēast ta prekja dorėn tėnde
Ah sikur ky ēast pėr ne tė zgjaste pėrgjithmonė

Submit Corrections

Alban Skenderaj - Je Ti
More Songs from Alban Skenderaj

Alban Skenderaj
Alban Skenderaj


 0 


Dobesim EquiLybra