A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alberita Preni

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Alberita Preni is a singer of Pop music. Më datë 16 Shtator 2017, Alberita Preni publikon videoklipin "Per Ty Jam Tu Menu". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Yll Limani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 14 Shkurt 2018, Alberita Preni publikon videoklipin "Marre", në bashkëpunim me GT. Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, teksti u shkrua nga Petro Xhori, GT. Videoklipi u prodhua nga P...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ona Mani

Marsela Elezi

Eliza Markiq

Irida Pojani

Aurora Elezaj

Nika

Keisi

Fatlume Mamuti

Elli

Erysha


Tags: Alberita Preni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018