A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Mero

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23
BIOGRAFIA: Ana Mero is a singer of Vlora's Traditional music. Më datë 15 Nëntor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "S'ka Si Mua Jo". Më datë 31 Dhjetor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "Parajsen Ma Dhurove". Më datë 24 Qershor 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Beqari Moj Beqari". Më datë 29 Korrik 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Me Gjithe Shpirt Te Dua". Më datë 14 Shkurt 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Shen Valentini". Teksti u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 3 Maj 2018,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anxhela Hamati

Eda Gjergji

Lumturije Berisha

Mandolina

Lenna

Maria (Top Fest)

Arisa Rexho

Ona Mani

Kejsi Buci

Anna Anna


Tags: Ana Mero

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018