A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Musliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Skënderaj 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Anita Musliu is a popular singer. Ajo jeton ne Mynih dhe ka nje moter e nje vella. Më datë 21 Shtator 2014, Anita Musliu publikon videoklipin "Dangerous". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri, teksti u shkrua nga Korab Shaqiri. Videoklipi u prodhua nga Trace Media. Më datë 1 Gusht 2015, Anita Musliu publikon videoklipin "Eklips". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 25 Shtator 2015, Anita Musliu publikon vide...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Shkodra

Nora Bekteshi

Edona Vatoci

Fjolla Shala

Liridona Spahiu

Dorentina

Nita Bahtiri

Qendresa Batllava

Arta Lala

Vanessa Krasniqi


Tags: Anita Musliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018