A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Memedi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  75
BIOGRAFIA: Arta Memedi is a popular singer of Pop music. Ajo eshte ne skenen muzikore per te qendruar gjate me ne dhe ka deklaruar se nuk do ndalet kurre. Arta Memedi ka diplomuar ne drejtimin teoriko-pedagogjik ne Muzike dhe njeh mire instrumentin e pianos. Me muzike ka filluar te miret qe ne moshe te vogel. Ne moshe 12 vjecare u ngjit per here te pare ne skene ne festivalin per femije "Bletezat" 2003 " ku mori vendin e dyte. Në Nëntor 2008, Elize Band & Arta Memedi marrin pjesë në Nota Fest 2008 m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Instagram

Account

Facebook

Fanpage

Facebook

Profile

Youtube

Channel

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kosovare Xhoni

Kristela Gjoka

Mirsa Laci

Juna Manaj

Bora Fera

Ana Bakaj

Marsela Dushi (Marsi)

Lori Delhysa

Neetah

Arta Kabashi


Tags: Arta Memedi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018