A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Mulaj

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  77
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Astrit Mulaj is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Astriti ka vite që jeton në Zvicër, por është nga Kosova dhe cilësohet si një nga këngëtarët jo vetëm me zërin e ëmbël, por edhe i preferuar apo simpatiku i femrave. Astriti ka realizuar shume këngë dhe preferohet jo vetëm në koncerte por edhe në dasmat shqiptare, ndërsa këngët e tij janë kthyer në hite të bukura shqiptare që i dëgjojnë të gjithë. Në vitin 2011, Astrit Mulaj publikon albumin "Dashuri E Ndaluar". Më datë 2 Shkurt 2012, Astri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2017 (2017)

Të Daltë Flaka Moj Dashni (2016)

Dashuri E Ndaluar (2011)


» Add A Song »

Miremengjesi
S'ka Si Tupani E Qiftelia
Mos Moj Moter
Ah Dashni E Vjeter
Dashuri E Ndaluar
Katunarja Jem
Bossi I Krimit
Maturant
Ajo Po Martohet
Nje Jetim


Translations (1)


Related Artists:

Labinot Rexha

Valton Krasniqi

Alban Mehmeti

Korab Jetishi

Lok Komoni

Enis Bytyqi

Lind Prizreni

Liridon Sefa

Dryton Deqanasi

Nisret Krasniqi


Tags: Astrit Mulaj, Titi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018