A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: B-Flow is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 5 Mars 2016, B-Flow publikon videoklipin "Nenes", në bashkëpunim me Rina. Në Gusht 2016, B Flow & Metro marrin pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Vendin E Bojna Prush". Në Gusht 2016, B-Flow merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Per Ty Ja Vlen", në bashkëpunim me Rina. Më datë 10 Gusht 2018, B-Flow publikon videoklipin "S'mund Ta Ndali", në bashkëpunim me Rina....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big Bossidy

K-Zib

Duk

Double T

JKN

Big H

Kacaki

Enigma

Daï

Real'jay


Tags: B-Flow, B Flow

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018