A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  338
  • Origin:
  • Kukes 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Baby G is a popular singer of Pop music. Baby G eshte nje kengetare e re ne skenen tone muzikore. Kengetarja Gordana Kingji e njohur ne publik me emrin Baby G, e cila ishte pjese e On Records. Më datë 18 Mars 2016, Getinjo publikon videoklipin "Monster", në bashkëpunim me Baby G. Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Gordana Kingji ishte shumë afër arritjes së marrëveshjes me “Sony Music”. Lajmi nga artistja dhe menaxheri i s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

On Records

(Former label)

Instagram

Account

Twitter

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Laura Toska

Irena Metalla

Arsinda

Anxhela Noti

Dorina Garuci

Enxhi Nasufi

Olidena

Adalena Seferi

Sheila Haxhiraj

Elia


Tags: Baby G, Gordana Kingji, Baby-G, Babygee

Baby G in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018