A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bebe Rexha

Tags: Bebe Rexha, Bleta Rexha

Origin: New York    Residence:        Age: 28   Zodiac sign: ♍ Virgjeresha  
Bebe Rexha is a very famous singer of Pop music. Bebe ka qënë vokalistja e grupit mjaft të njohur "Black Cards". Bebe Rexha është një artiste që premton shumë në skenën e muzikës amerikane, e cila dëshiron të përhapë një opinion pozitiv mbi jetën e të rinjve dhe të grave. Bebe filloi të këndonte kur ishte vetem 4 vjeç. Ajo jeton në New York, por është me prejardhje nga Dibra e Madhe. Bebe po shquhet edhe si kompozitore dhe ka shkruar këngë për artistë të njohur si Selena Gomez. Kompozimi i saj...

>> Full biography >>


  • Find Bebe Rexha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  145

All Your Fault Pt. 2 (2017)

All Your Fault Pt. 1 (2017)

I Don't Wanna Grow Up (2015)


» Add A Song »


In The Name Of Love
F.F.F.
Back To You
I Got You
The Way I Are (Dance With Somebody)
No Broken Hearts
Meant To Be
I Can't Stop Drinking About You
Me, Myself & I
Take Me Home

Translations (1)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018