A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu Kerceni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Comments

(0)

13/02/2018

2018-02-13T14:27:35

Featuring

Ylli Baka

See Also

Ylli Baka

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Bes Kallaku

Lyrics:

Olsi Bylyku


A e di se c'thot refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se ktu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

Kenga, ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja.

Yes, yes, yes, do kercej der ne mengjes.
Yes, yes, yes, do kercej deri sa t'vdes

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

Refreni.
A e di se cthot refreni?
...

Besi:
Kenga ca thot kenga ma do shpirti ma do zemra...

Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradit e ka shqiptari
Kush te paguaje i pari

Dale dale Babale...

e-Cards (2)

U krijua nga xhesika 2018-02-15 18:44:58
Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradit e ka shqiptari
Kush te paguaje i pari
U krijua nga xhesika 2018-02-14 11:08:57
A e di se c'thot refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se ktu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
lyrics.al © 2007 - 2018