A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besa Kokëdhima

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  180
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besa Kokëdhima is a very famous singer and songwriter of Pop music. Origjinën e ka nga Qeparoi i Himares, por eshte rritur në Fier dhe Tiranë ku dhe jeton. Besa dallohet për zërin e saj shumë të veçantë dhe interpretimin shumë emocional të këngëve. Qasja e saj pasionante në muzikë e bën atë një nga artistet më të dashur në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Ka studiuar përreth 3 vjet në Angli ku përfundoj gjimnazin. Në përfundim të tij u kthye ne Shqipëri dhe nisi projektin për realizimin e albumit e saj të parë. Vaz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

SoundCloud

Profile

Google+

Profile

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts

Ti Je Festa Ime (2014)

Besa Për Festat... (2013)

Evolution (2009)

Besa (2006)


» Add A Song »

1, 2, 3
Zejemër
Mos M'le Me Ra
Zemrën Dot Nuk Ta Lexoj
Kokëfortë
Amelia
14
Kameleon
Santa Klaus Po Vjen Në Qytet
All In

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (13)


Related Artists:

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Ronela Hajati

Zaimina Vasjari

Miriam Cani

Elvana Gjata

Anxhela Peristeri

Anjeza Shahini

Mariza Ikonomi


Tags: Besa Kokëdhima, Besa, Besa Kokdhima, Besa Kokedhima

Besa Kokëdhima in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018