A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Besa - Tatuazh Në Zemër


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  231

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T11:48:07

Lyrics:

Alban Skenderaj

Music & Arrangement:

Darko Dimitrov

Song from the album:

"Ti Je Festa Ime"

Song from the album:

"Besa Për Festat..."

Participating in

Kënga Magjike 2013




Shenjë të kam përjetë
Dhimbja ime e shtrenjtë
Gdhendur je thellë në zemër, në zemër
Shpirtin lë nënshkrim
Brenda trupit tim
Miku im më i vjetër

REFRENI:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan

Hapi sytë e tu
Falma qiellin blu
Jo, nuk dua një tjetër, një tjetër
E ndjej nën lëkurë
Sot më shumë se kurrë
Dashurinë tonë të vjetër.

REFRENI 5x:
Unë për ty e fal dhe jetën
Se ti je tatuazh në zemër
Je i vetmi që unë kam
Forca që më mban
Në shpirt si një titan


Lyrics submited by  Annonim




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018