A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Besa - Një Këmbanë Po Jehon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/12/2013

2013-12-25T04:59:59

Song from the album:

"Ti Je Festa Ime"

Song from the album:

"Besa Për Festat..."


nje kembane nje kembane sot kundon yjet shkelqejne
festat po afrojne kete vit gjije dhurata qe pres je ti zemer ne mengjes
nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbi
shpirti ndizet une ndihem
nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbiii

nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbiii
nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka nje kenbane nje kembane fort po jehon
qelli ndricon festat po afrojn
gjithcka qe dua kete vit te ri je ti bejbiiiqe dua kete vit te ri je ti bejbiiiiiii


Lyrics submited by ana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018