A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besi Avdo

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Besi Avdo is a singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 24 Qershor 2016, Besi Avdo publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Blenard Avdo. Në vitin 2016, Besi Avdo publikon albumin "Kavalerat". Më datë 12 Tetor 2017, Besi Avdo publikon videoklipin "Kthehu"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jeton Murati

Faton Thaqi

Shkelzen Masholli

Xhavit Lezi

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Granit Shala

Bekim Selami

Arb X

Big T


Tags: Besi Avdo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018