A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besiana Tolaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Deçan 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Besiana Tolaj is a popular singer of Pop & R&B music. Talenti i Besianes u zbulua që në fëmijëri. Mori pjesë nëpër koncerte të ndryshme si teatrale ashtu edhe muzikore. Ka kenduar live në çdo performancë të saj. Ajo u shfaq edhe në audicionin Albanian Star ku arriti deri në finale, paraqitja e saj befasoi jurinë poashtu mori edhe shumë zemra të publikut me zërin emocionues dhe bukurinë e saj. Besiana është një këngëtare që premton shumë, ku edhe në një intervistë që kish bërë, tha: “Ku ka muzikë unë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tayna

Enisa

Dafina Kastrati (Gjermani)

Qendresa Batllava

Fjolla Shala

Ema Smajli

Donika Nuhiu

Rina Bilurdagu

Eronida

Erza Hoti


Tags: Besiana Tolaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018