A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besjan Gashi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Besjan Gashi is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Më datë 18 Shtator 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Keq Per Ty Kur Flasin". Më datë 25 Tetor 2006, Besjan Gashi publikon videoklipin "Pa Ty". Më datë 15 Prill 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Rri Veq Pak". Më datë 4 Gusht 2007, Besjan Gashi publikon videoklipin "Ne Pushime". Në vitin 2007, Besjan Gashi publikon albumin "Amazona Ime". Më datë 11 Shtator 2010, Besjan Gashi publikon videoklipin "Lere Kompjuterin". N...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Fjala E Fundit (2010)

Amazona Ime (2007)


» Add A Song »

A E Din
S'munden Me Na Nda
Mamasita
Mos Ta Nin
Super Yll
Pa Nafak
Pa Ty Vuaj
Jemi Nda
S'ka Inat Ne Dashuri
Hajt Moj Gru ...


Related Artists:

Blerim Lutfiu (Beli)

Erkan Musliu

Keli

Ergin Brahimi

Monny

Driton Sopa

Adriatik Lota

Toni

Dardan Aliu

Nani-Style


Tags: Besjan Gashi, Besian Gashi, Besjani, Besiani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018