A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Big H is a popular singer of Hip-Hop music. Eshte antari i grupit te njohur shqiptare O.T.R. ALBUME ENDE NUK KA KRIJUAR POR PER KETE GJE JA KA FILLUAR ESHTE DUKE MENDUAR TE BEJE DISA KENGE TE REJA. QYSH I VOGEL BIG-H ISHTE I APASIONUAR MBAS MUZIKES REP EDHE KETE GJE JA ARRITI TA BENTE EDHE VETE.KY KA KENEGE SI BLOWIN UP -SHQIPEZ FROM THE BLOCK-ALL THEM HASLES DHE KENGA E TI E CILA ESHTE PUBLIKURE ESHTE BUCK EM DOWN EDHE KJO E BERE GJITHHASHTU ME ANTARE TE O.T.R...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

O.T.R.

(Current label)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bigg V

K-Zib

99nci

Shadow

Kela-N

Kacaki

Rapholic

Daï

Bidaki

Dj Bussulla


Tags: Big H, Big-H

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018