A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  308
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Blero is a very famous singer, songwriter and producer of Pop music. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Blero thote se nuk ka menduar kurre se do te arrije kaq sukses te madh dhe "celes" per kete e konsideron punen me njerez te duhur. "Memli Krasniqi eshte shtylla e suksesit tim ne Kosove, eshte i vetmi qe e pyes per gjithçka, eshte profesionalist i vertete" thote Blero, adhu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Tara Muharremi

(His daughter)

Mishmash Entertainment

(Current leader)

Blero Ent

(Former leader)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Fiksimi Im (2013)

Tara (2010)

Dashurova (2007)

Falma (2007)

Blero (2006)

Bashkë (2005)

Hapi I Pare (2004)


» Add A Song »

Plaga Ime
N.U.N
Mbylli Syte
5
Athu
Per Ty
Nje Dite
Jo Jo
Fotografia
#1her


Translations (14)


Related Artists:

Hekuran Krasniqi

Vedat Ademi

Ermal Mamaqi

Ermal Meta

Alban Skenderaj

Flori Mumajesi

Getoar Selimi

2po2

Labinot Tahiri (Labi)

Genc Prelvukaj (Gentz)


Tags: Blero, Blerim Muharremi

Blero in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018