A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • What's New
 • E Hënë, 25 Qershor 2018

  🔝 This Week's Top 100

  🔝 Top 100: 18 Qershor 2018 - 24 Qershor 2018   

  Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 18 Qershor 2018 - 24 Qershor 2018 dhe në vendin e parë ngjitet një pozicion kënga “Columbiana” nga Tayna.

  Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Ku Vajti” - Elvana Gjata (Pozicioni 2), “Ashiqare” - Rina (Pozicioni 5), “O Ma” - Capital T (Pozicioni 11), “E Jemja” - Cozman (Pozicioni 15).

  Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Ama Zemrën” - Lirjon Zenelaj (+144 pozicione), “E Jona” - Butrint Imeri (+108 pozicione), “Pres Të Më Thërrmosh” - Eranda Libohova (+95 pozicione), “Per Ty” - Rina (+93 pozicione).
  See More

 • E Hënë, 25 Qershor 2018

  📊 This Week's Poll

  📊 Këngëtari Më I Suksesshëm   

  Mbyllet votimi i javës së kaluar 18-24 Qershor 2018. Anketa titullohej “Këngëtarët Më Të Mirë” dhe më shumë u votua: Dhurata Dora me 155 vota. Më pas u renditën: Butrint Imeri (110 vota), Shkurte Gashi (85 vota), Noizy (79 vota), Flori Mumajesi (22 vota), Meda (15 vota).

  Sot fillojmë votimin e ri për javën 25 Qershor - 1 Korrik 2018. Anketa e re titullohet “Këngëtari Më I Suksesshëm” dhe alternativat janë: Noizy, Ledri Vula, Mozzik, Gold Ag, Ghetto Geasy, Unikkatil. Ju ftojmë në votim!
  See More
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018