A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Brikena Asa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Brikena Asa is a singer. Në Maj 2009, Brikena Asa merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Per Koken Tende". Në Dhjetor 2009, Brikena Asa merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Sa Dua Une". Në Maj 2010, Orges merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Cmendem Per Ty", në bashkëpunim me Brikena Asa. Në Maj 2012, Petro Xhori merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Asgje Nuk Eshte Si Dje", në bashkëpunim me Brikena Asa. Më datë 27 Shtator 2017, Ladi Toska publikon v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besnike Berdynaj

Eanda

Ylberina Avdyli

Selvije Vehapi

Gjyljeta Ransi

Saranda Pllana

Evi Cenga

Erzana Berisha

Sara Maloku

Nora Latifi


Tags: Brikena Asa, Brikena Hasa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018