A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Bujaka is a singer of Hip-Hop music. Më datë 13 Mars 2018, Bujaka publikon videoklipin "Wow Wow"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Qeko

Jj Gangster Dogg

Unik Style

G-Clone

Hazy

Jonny

Eme

Kriisma

Zizeej

Kley


Tags: Bujaka, Dj Bujaka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018