lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Butrint ImeriTags: Butrint, Butrint Imeri
Origin: Lorrach    Residence:        Age: 20   Zodiac sign: Gaforrja  
Butrint Imeri is a popular singer in pop music. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin “ki me lyp ” në bashkëpunim me reperat real&blunt Me muzikë nga cekic beat, miksim nga florent Boshnjaku , dhe text te vig popa,dhe blunt kompletuar me zërin e mrekullueshëm të Butrinit, kënga “ki me lyp” do jetë hiti i të gjitha kohrave Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka pë... >> Full biography >>
  • Find Butrint Imeri on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  769 :: Veç Për Mu ::  
 :: Papa ::  
 :: E Jona ::  
 :: Ki Me Lyp ::  
 :: Merre Zemrën Tem ::  
 :: Kanga Jote ::  
 :: Eja Eja ::  
 :: Delicious ::  
 :: Superwoman ::  
 :: Qu Po Dalim ::  Loading...Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote