A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cani Shabani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Cani Shabani is a singer. Më datë 12 Nëntor 2017, Cani Shabani publikon videoklipin "Te Vendi Vjeter"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nde-Rim

Gjebraili

Blerim Maloku

R2

Qender

Plit

El-One

Liliros

Diagnoza

Mc.Nia


Tags: Cani Shabani, Hasan Shabani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018