A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Çelësi Muzikor

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  79
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Çelësi Muzikor is a popular music festival. "Çelësi Muzikor" është një festival mbarëkombëtar i muzikës moderne dhe popullore dhe paraqet një mundësi që artistët të shprehin talentin dhe krijimet e tyre muzikore në të gjitha zhanret e muzikës në gjuhën shqipe. Në festivalin Celesi Muzikor marrin pjesë artistë të ri dhe artistë të njohur të muzikës sonë. Pjesëmarrësit vijnë nga sfera të ndryshme të veprimtarive kulturore, por që kanë lidhje të drejtpërdrejt apo të tërthortë me artin muzi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kosova Fest

Prizreni Music Fest

Akordet E Kosoves

Flaka E Janarit

Polifest

Videofesti

Zambaku I Prizrenit

Zhurma Show

Ethet E Së Premtes

Gjeniu I Vogel


Tags: Celesi Muzikor, Ziko, Zikotv, Cm, Qelesi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018