A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Cnerol is a singer of Hip-Hop music. Më datë 14 Shkurt 2018, Cnerol publikon videoklipin "Ajo M'ka Dasht", në bashkëpunim me StepL7K....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diklaj

Volcano

Luxhi

Noname

Flipp

Kepi

Eme

Mthirrin Demokrat

Last Daddy

Klajdi Salla


Tags: Cnerol

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018