A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Collective

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Collective is a popular group/singers. Në Maj 2009, Collective marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pa Ty". Në Nëntor 2009, Collective marrin pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Shko". Në Dhjetor 2010, Collective marrin pjesë në Zhurma Show 2010 me këngën "Fjalet E Qiririt"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kurora Labe

Grupi Tornado

Ylberi Vlore

Team-Ox

Itechcrew

Bardh E Zi

O2

Bas3

Night Tracks

Albina's Band


Tags: Collective, The Collective Band

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018