A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafi Derti

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  59
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Dafi Derti is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i tij i vertete eshte Dëfrim Derti. Reperi i cili u be shume i famshem fale pjese rep ne hitin "Te ka lali shpirt", tashme vazhdon te jete shume i kerkuar. Per teksteshqip.com, Dafi ka thene: "Kur isha i vogël e dëgjoja shumë Hip-Hop-in. Me kalimin e kohës pasioni m’u kthye në profesion. Unë jam dibran dhe normal që do jem krenar, se Dibra është një vend me vlera e me njerëz të mrekulleshëm me karakter, burrëri, cilësi këto që më kanë shoqër...

>> Full biography >>


Silva Gunbardhi

(His wife)

Facebook

Fanpage

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Stealth

Big Basta

Çartani

D.M.K.

Dr. Flori

G Bani

Xhenty

DMC aka Babloki

Krimineli

Mali G


Tags: Dafi Derti, Dafi, Dëfrim Derti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018