A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dafina Zeqiri

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3940
  • Origin:
  • Varberg 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dafina Zeqiri is a very famous singer of Pop, Dance & R&B music. Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e kishte shkruajtur vetë. Në moshën 16-vjeçare u kthye në Kosovë me pak fjalë dhe pa bujë, por i dhuroi dëgjuesëve hite pas hitesh. Ajo u bë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale dhe në shume raste edhe i kryesonte ato. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft atraktive skeni...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ledri Vula

(Her ex-boyfriend)

Twitter

Account

Youtube

Channel

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

King Ep (2017)

Just Me (2011)

Knockdown (2008)


» Add A Song »

Fuego
Na
Hajde Ma Knej
Bloodah
Time Out
Got Ur Back
Veq Ti
Tonight
Shume Qef
Hate You, Love You


Translations (41)


Related Artists:

Dhurata Ahmetaj

Rona Nishliu

Adelina Berisha

Zanfina

Afërdita Dreshaj

Adelina Emini

Nora Istrefi

Fitnete Rexha

Zaimina Vasjari

Vjollca Haxhiu


Tags: Dafina Zeqiri, Duffy, Duffy'e, Duffy'e, Dafi, Duffyy, Duffye, Daffi, Daffy, Dafina Yeqiri, Dafinazeqiri, Dafina Ziqiri, Moneyz

Dafina Zeqiri in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018