A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Danny Boy

Tags: Danny Boy, Dannyboy, Dany Boy

Danny Boy is a popular singer of Hip-Hop music. Ai i takon reperëve të gjeneratës së vjetër, ndërsa ka qenë shumë i pëlqyer për këngët e tij ndër vite, dhe disa pjesëmarrje mjaft të suksesshme në festivalin Top Fest. Danny Boy publikon kange te re në vitin 2018, mbas shumë viteve mungesë. Në Maj 2004, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Bounce". Në Prill 2006, Danny Boy merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Kritiko". Më datë 3 Maj 2008, Danny Boy publikon videoklipin "Fjal...

>> Full biography >>


  • Find Danny Boy on social networks:
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018