A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Defri Dervishi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22
BIOGRAFIA: Defri Dervishi is a popular singer. Më datë 26 Prill 2013, Defri Dervishi publikon videoklipin "Dashuro Me Zemer", në bashkëpunim me Xhoi. Më datë 18 Qershor 2015, Defri Dervishi publikon videoklipin "Mos Me Rri Larg", në bashkëpunim me APG. Më datë 7 Prill 2016, Defri Dervishi publikon videoklipin "Panamera". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga B2N. Më datë 23 Maj 2016, Defri publikon videoklipin "I Du Te Gjitha", në bashkëpunim me Anakonda. Më datë 4 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sima

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri

Goya

Altin Ahmeti

A'n'g


Tags: Defri Dervishi, Defri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018