A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Ahmetaj

Tags: Dhurata Ahmetaj

Origin: Prizren    Residence:        Age: 25   Zodiac sign: Akrepi  
Dhurata Ahmetaj is a very famous singer in pop music. Dhurata është këngëtare shqiptare e zhanrit "RnB". Sharmi dhe eleganca, zëri e karakteri i fuqishëm – kur flasim për këto tipare, atëherë menjëherë në mendje kemi këngëtaren, që gjithmonë është komplimentuar për dukjen e saj ekstravagante. Dhurata lindi më 16 nëntor të vitit 1992, në Prizren. Ajo është 21 vjeçe. Fëmijërinë e kaloi në Prizren, pranë familjes së saj. Në shkollë ishte një prej nxënësve më të dalluara, duke pasur sukses të shkëlq...

>> Full biography >>


  • Find Dhurata Ahmetaj on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  218

Dhurata Ahmetaj in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017