lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Dhurata DoraTags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi
Origin: Nurnberg      Age: 24   Zodiac sign: Bricjapi  
Dhurata Dora is a very famous singer and songwriter in pop music. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi me 24 dhjetor 1992 ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen , shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit. Dhurata Murturi pasi qe ka qenë dhe ka kënduar ne Gjermani atje Nofken e kisht Dorata me shkurtesa Dora.Dhe kjo ishte arsyja që Dhurata tani të gjithë e njohin si Dhurata Dora Tani Dhurata me shume gjendet ne trevat Shqipatare per shkak te agazhimeve ... >> Full biography >>
  • Find Dhurata Dora on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  1375 :: Ayo ::  
 :: Veq Ty ::  
 :: Ti Don ::  
 :: Roll ::  
 :: Shume On ::  
 :: Vete Kerkove ::  
 :: Get Down ::  Loading...Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote