A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dhurata Dora - Veq Ty


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  209

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/11/2016

2016-11-26T17:00:02

Music:

Cricket

Lyrics:

Dhurata Dora
So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Lyrics submited by Valentin Mehmetie-Cards (3)

2018-08-17 12:27:03
S'o tu ma ni
Ata s'kan qka thojn
Veq ty po t'du
2018-01-24 17:30:00
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde Hajde rrina edhe pak
U krijua nga cvvbcb 2017-12-09 09:14:54
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018