A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Diana Dani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Diana Dani is a singer of Folk Ballads music. Më datë 3 Mars 2018, Diana Dani publikon videoklipin "E Pamundur"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vali (F)

Hana Jahaj

Arijana

Ronita Zeneli

Blerta Jupaj

Merita Latifi

Tina Qeli

Desila Myftaraj

Martina Serreqi

Anjeza Sejdia


Tags: Diana Dani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018