A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  948
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Majk is a very famous singer of Hip-Hop music. Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, kreu shkollen fillore ne sh.f. "Ismail Qemaili" kurse ate te mesmen ne "Gjin Gazull". Endrra e tij te cilen e ka realizuar tash me eshte te qenurit nje reper i famshem kosovar, e njohin e adhurojn dhe e degjojne pothuajse te gjithe. Suksesi i tij po shtohet dita-dites. Ne vitin 2005 formoi grupin TDS i cili tani eshte i perber nga Kastrioti (Majku) dhe Onati me te cilet ka arritur ne suksese mjaft te mëdha ...

>> Full biography >>


TDS

(Former member)

Babastars

(Current label)

Twitter

Account

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Tarantino
Katile
Fund
Dashni
Stila
S'jena Mo
Kcen
Sa Dit Sa Net


Related Artists:

Kidda

Gjiko

Genc Prelvukaj (Gentz)

Cozman

Big Wolf

Getoar Selimi

Dj Blunt

2po2

D.U.D.A.

Azet


Tags: Majk, Dr.Mic, Dr. Mic, Dr Mic, Kastriot Rexha, Tds

Majk in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018