A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Driton Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Driton Berisha is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Driton Berisha, është djali që talentin e tij do ta sjellë për publikun përmes disa projekteve që ka planifikuar. Të parin tashmë e ka nxjerrë në dritë. Kënga “6 am” e kënduar nga J Balvin dhe Farruko, është sjellë në një version tjetër nga Dritoni, i cili e pëlqen shumë këtë stil. Djali nga Peja, i cili tashmë ka një kohë që jeton në Maribor të Sllovenisë, tregon pak për këngën origjinale dhe versionin e tij të cilës ja ka lënë titullin “Dy fjal...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ace Yah

Don Arbas

Nehat Istrefi

Skerdi

Lek Plepi

Neki Emra

Ylber Osmani

Valon Azizi

Andin Randobrava

Muaad


Tags: Driton Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018