A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Durim Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Durim Gashi is a popular singer. Në vitin 2012, Durim Gashi publikon albumin "Sa Vite". Në vitin 2013, Durim Gashi publikon albumin "Live". Në vitin 2015, Durim Gashi publikon albumin "Live Me Grupin Royal". Më datë 3 Dhjetor 2017, Durim Gashi publikon videoklipin "Kalimtar I Rastit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Danger

Beoz

Billy G

Muzafer Islami

Sadat Makolli

Bejto Smakaj

Petrit Beqiri

Bujar Durmishi

Real-G

Krack'


Tags: Durim Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018