A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dystopic

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Shkodër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Dystopic is a singer of Hip-Hop music. Më datë 6 Dhjetor 2017, Dystopic publikon videoklipin "Changer". Më datë 3 Mars 2018, Dystopic publikon videoklipin "Snitches". Teksti u shkrua nga vetë Dystopic....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lavo

El Ninjo

Liço

Clevinjo

Taku TLG

Enemy

Shonak

Ergi Zejnuni (Ergi)

Sharku Mc

Xheloo


Tags: Dystopic, The Dystopic, Xhulio Kola

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018