A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elejda Dosi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Elejda Dosi is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 17 Prill 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Trendafil I Bukur". Më datë 18 Maj 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Rikthim Ne Bishan". Më datë 11 Qershor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Shqiperi". Më datë 8 Dhjetor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Moter E Vella". Më datë 16 Dhjetor 2016, Elejda Dosi publikon videoklipin "Ne Enderr Me Vjen". Më datë 25 Korrik 2017, Elejda Dosi publikon videoklipin "Ta...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Merushe Xhihani

Jolanda Kojlovic

Tefta Kondo

Donika Pecollari

Blerta Agolli

Luljeta Konomi Haxhi

Eglantina Doko

Blerina Balili

Laxarela

Griselda Pepa


Tags: Elejda Dosi, Lejda, Lejda Vlonjate

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018