A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Eleni Foureira - Ti Poniro Mou Zitas


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/12/2012

2012-12-28T23:14:41

Song from the album:

"Ti Poniro Mou Zitas"


Όταν μου λες πως μ' αγαπάς,
τα πάντα γύρω νιώθω χάνονται.
Όταν τα χείλη μου φιλάς,
τον ουρανό ότι αγγίζω αισθάνομαι.

Θέλω απλά να με κρατάς,
κι όλα τ' άλλα άστα πάνω μου.
Όταν μου λες πως μ'αγαπάς,
τι μου ζητάς, μου ζητάς, μου ζητάς, μου ζητάς ...

Στον ουρανό με πετάς,
όταν μου λες μ' αγαπάς.
Στα μάτια να με κοιτάς
όταν μου λες μ' αγαπάς.
Θέλω να με φιλάς,
όταν μου λες μ' αγαπάς.
Όταν μου λες πως μ'αγαπάς
τι πονηρό μου ζητάς? (x2)

Ε, ε, ε, ε, ε
στον ουρανό
Ε, ε, ε, ε, ε
τι πονηρό μου ζητάς?
Ε, ε, ε, ε, ε
στον ουρανό

Όταν μου λες πως μ' αγαπάς,
νιώθω να είμαι σ' άλλη διάσταση.
Όταν το σώμα μου ακουμπάς,
είναι ανεξέλεγκτη πια η κατάσταση.

Όταν τα χείλη σου στα χείλη μου ακουμπάς,
τότε οι σφυγμοί μου ανεβαίνουν.
Όταν μου λες πως μ'αγαπάς,
τι μου ζητάς, μου ζητάς, μου ζητάς, μου ζητάς ...
Στον ουρανό με πετάς,
όταν μου λες μ' αγαπάς.
Στα μάτια να με κοιτάς
όταν μου λες μ' αγαπάς.
Θέλω να με φιλάς,
όταν μου λες μ' αγαπάς.
Όταν μου λες πως μ'αγαπάς
τι πονηρό μου ζητάς? (x2)

Ε, ε, ε, ε, ε
στον ουρανό
Ε, ε, ε, ε, ε
τι πονηρό μου ζητάς?
Ε, ε, ε, ε, ε
στον ουρανό
Ε, ε, ε, ε, ε
τι πονηρό μου ζητάς?


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018