A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elsamed Senaj (Eli-G)

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  25
  • Origin:
  • Shkoder 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Elsamed Senaj (Eli-G) is a popular singer of Pop, Hip-Hop & Dance music. Elsamed Senaj, i njohur si Eli-G është me origjinë mga Malësia e Madhe dhe filloi të merrej me muzikë në rrymën Hip-Hop në moshën 15 vjeçare. Duke parë momentet e kohës së atëhershme edhe i tërhequr nga pasioni i madh për muzikën, ku në këtë moshë ai do bënte këngën e parë, i cili do startonte fillimin e një karrierë shumë të vështirë, por edhe të bukur. Krijoi audiencë shumë shpejt duke marrë pjesë në evenimente, koncerte të ndyshme duke fituar ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Glenis Dume

Elis Nova

KMC

Desti Musta

Endrik Beba

Flory

Deklan

Dj Iljano

Marin TnT

Olsi Bylyku


Tags: Eli-G, Eli-G Senaj, Elsamed Senaj, Elsamedi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018