A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Elinel - Lambo


Not Yet Rated


08/02/2018

2018-02-08T17:05:29


"Lambo" is a new song recently added in songs archive sung by Elinel.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Stresi. We wish that's the lyrics you are looking for:

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po msheh nuk po mnjeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO

Lambo, Dukem High dukem Perfect
Lambo, du mebo autokritik veten
Me qetsu dhe cdo armik
Pik, Pik, Pik, Yeahhh
Se sonte t'gjith e mburrin
Vetem Vetenn
Un sjom ka ata
Qe e mburri vetem veteen
S'jom filozofik
N'zona t'vi panoramik
Flasin mir, Flasin keq
Un e mar si benefit
Dashni un kom
Me shum per tjert se per veten
Po Mos gabo
Se une di me ta nxi jieten
Ej i njejt jom kon Oo
I njejt do jem Oo
Bad Boy For Life OoOu
Me mirkuptojn OOu
Edhe kur sdojn oOu
E din car Nodh

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po m'sheh nuk po m'njeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO

Me vete e kom
Se kam me bo me sene cdo dit
Rrezik i thon
Amo mbetet i vetmi mik
Lambon po don nji xhiru un ty me ta dhon?
Lambo, Mfal po ftyres tone spo i shkon Yea
E maj nmen un qysh i vogel F'mi
Egon e kam pas amo nuk kam pas delir
Se per Stresin shum lajme po vin
Fundin nuk e di
Un di vetem fillin
I njejt do jem Oo
Bad Boy For Life OoOu Yeaahh
Mo mir kuptojn OOu
Edhe kur sdojn oOu
E din car Ndodh

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po m'sheh nuk po m'njeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoOmore...
lyrics.al © 2007 - 2018