A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emiljano Albania

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Emiljano Albania is a singer of Hip-Hop music. Më datë 26 Prill 2017, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Melina". Më datë 11 Janar 2018, Emiljano Albania & Brunilda publikojnë videoklipin "Aroma E Saj". Më datë 7 Maj 2018, Emiljano Albania & Virusi publikojnë videoklipin "Ajo Po Don Cash"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ed

Slim

Dashoni

Diks

I.C.R (Ilir Cania)

El Ghost

A.K

C S1ma

Ibro's

Last Daddy


Tags: Emiljano Albania

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018