A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Enca - Rendez-Vous


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/06/2018

2018-06-14T15:22:35

Shum e nxeht
Alamet
Une me i fol sdi a tka lon ment
Shum e nxeht e mbajm sekret
Give me ato qe du

Rendez Vous wonderful...

Dhe shko nalt edhe mos u dhe mos u mendo nalt.


Lyrics submited by Sergie-Cards (2)

U krijua nga ila 2018-07-11 12:14:53
Dhe shko nalt edhe
mos u dhe mos u mendo nalt.
U krijua nga encavevo 2018-07-11 00:46:13
Shum e nxeht
Alamet
Une me i fol sdi a tka lon ment
Shum e nxeht e mbajm sekret
Give me ato qe du

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018